O nas Szkolenie Wypożyczalnia Galeria Kontakt
   
 

Szkoła Narciarska M&M to nierozłączna oferta Stacji Narciarskiej WINTERPOL-KARPACZ. Oferujemy kompleksową obsługę osób, które chciałby skompletować sprzęt narciarski, nauczyć się jeździć na nartach oraz skorzystać z wyśmienicie przygotowanych stoków narciarskich. Do dyspozycji naszych uczniów jest wydzielona i ogrodzona przestrzeń, w której uczymy i zapewniamy dużo dobrej zabawy w bezpiecznych i komfortowych warunkach. W naszym ogródku znajduje się wyciąg taśmowy zwany "Czarodziejskim Dywanem" oraz całe mnóstwo przyborów dydaktycznych, metodycznych i motywujących. Wspaniała atmosfera spowoduje ze będziesz ciągle wracał zwłaszcza dla naszych niezliczonych imprez, konkursów i innych aktywności.

Kadrę Szkoły Narciarkskiej M&M tworzą osoby przygotowane zawodowo i merytorycznie. Nasi instruktorzy prowadzą każdą lekcję zgodnie z zasadami dydaktycznymi i założeniami metodycznymi Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN (SITN). Szkoła ściśle współpracuje ze szkołami T&T oraz SUPERNARTY.pl. Obie te szkoły posiadają licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN zarówno na szkolenie podstawowe jak i na szkolenie kadrowe. Wyborowi naszemu zespołowi instruktorskiemu towarzyszyły również takie kryteria jak komunikatywność, empatia, kreatywność oraz obowiązkowość.

Jesteśmy po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom!


 
   
Nasza kadra:  
   
Marcin Piotrowski
Absolwent AWF we Wrocławiu, Instruktor Wykładowca SITN PZN, organizuje i prowadzi kursy kadrowe Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN na stopnie Demonstratora PZN oraz Pomocnika Instruktora PZN. Od kilkunastu lat uczy narciarstwa na każdym poziomie zaawansowania dzieci i dorosłych.
   
Adam Matanovic
Instruktor narciarstwa PZN znany ze swojego wielkiego opanowania i cierpliwości podczas szkolenia. Oaza spokoju posiadająca zawsze miłe i budujące słowo dla każdego podopiecznego. A nawet jeśli jest czasem krzyknie to zawsze w dobrej wierze bo jego motto życiowe to "wszystkie dzieci nasze są".
   
Katarzyna Wyspiańska
Pomocnik Instruktora PZN. Jej znakiem charakte-rystycznym jest szeroki uśmiech, który wprawia w dobry nastrój każdego, kto na nią spojrzy. Swoją energią i zaangażowaniem przekonuje do narciarstwa nawet najbardziej opornych.
I wielu innych
   
 
   
   
Winterpol Strona główna Kontakt Mapa strony